Корпоративний одяг


Продукція

Вишивка

 

Комп'ютерна (машина) вишивка:

 

  Компанія ”АВС-КРЕАТИВ“ пропонує ВИШИВКУ на будь-якому Вашому або нашому продукті. Вишивка логотипів, малюнків, шевронів, нашивок, аплікацій на готових продуктах та на крої. Вишиваємо від 100шт. При замовленні від 200 шт. Розробка Логотипу в ПОДАРУНОК!

 

 Тираж,од.            Ціна за 1 тис. стібків

 100  -  249 виробів     1.30 грн.

  250  -  499 виробів     1.20 грн.

 Від  500 виробів           1.00 грн.

 

Основними перевагами нанесення логотипу або малюнка за технологією вишивки є:

  Висока міцність, довговічність і зносостійкість нанесення, що на порядок перевершує такі методи як термотрансфер або шовкотрафаретний друк. Кольори зберігаються яскравими та соковитими навіть після багаторазових прань. Не залежить від температури прання та хімічних очищувачів.

  

Простота виготовлення – для запуску вишитого дизайну в тираж не потрібно створювати дорогі матриці чи трафарети, як у інших видах зображення. Зображення може наноситися практично на всі види матеріалів, навіть для деяких видів матеріалів, таких як трикотажні вироби великої в'язки, махрові вироби і на багатьох інших, вишивка є єдиною доступною технологією. Великий вибір відтінків ниток, а також можливість використання нанесення спеціальних ниток, таких, як металізована нитка, нитка з голографічним ефектом, флюорисцентна нитка – що при використанні інших технологій нанесення просто неможливо. Логотип або зображення, виготовлене вишивкою, виглядає об'ємно. При цьому можна додатково надати об'ємність за допомогою додаткових шарів у вишивці або об'ємних спеціальних підкладкових матеріалів. Машинна вишивка якнайкраще підходить для виготовлення шевронів та нашивок. Однією з переваг комп'ютерної вишивки є універсальність технології. За допомогою машинної вишивки можна створити: вишиті нашивки, шеврони, кокарди, погони, вишиті картини, скатертини, вишиті бейсболки та футболки, рушники, рекламні матеріали, вишиті сувеніри, подарунки, предмети домашнього затишку, вишитий портрет або пейзаж.