Корпоративний одяг


Продукція

Про нас

Компанія "АВС-КРЕАТИВ" у 2016 році визнана лідером галузі за версією Національного Бізнес Рейтингу України та отримала медаль LEADER OF THE BRANCH та Міжнародний Сертифікат Якості

              

     Ви хочете зробити Ваш бренд впізнаваним та незабутнім? Підняти корпоративний дух на небувалу висоту? Виявити увагу до своїх партнерів та колег? Зберегти лояльність постійних клієнтів та знайти нових?

     У нас є для Вас рішення - ми займаємося виготовленням рекламної та сувенірної продукції з нанесенням логотипу. Ми вирішимо Ваше завдання!

    Кожен далекоглядний керівник знає, наскільки важливим є впізнаваність фірмового стилю компанії завдяки ефективності прихованої реклами Ваші гроші, вкладені в рекламу, повернуться у багато разів примноженими.

  Сувенірна продукція з Вашим логотипом зробить будь-який захід, що запам'ятовується - будь це Новий рік, 8 березня або корпоративне свято. Будь-яку виставку прикрасить рекламна продукція з нанесеним логотипом Вашої компанії, що, безсумнівно, зробить Ваш бренд впізнаваним та незабутнім, збільшить популярність товарів чи послуг, а в результаті підвищить прибуток підприємства.

  У чому перевага співпраці з нашою компанією?

  Наявність власного виробництва дозволяє швидко виготовляти рекламну продукцію з логотипом, а також постійний контроль за якістю виробів.

   При виготовленні корпоративного одягу, спецодягу та сувенірів ми використовуємо якісний друк за допомогою сучасного обладнання. Швидкість виконання замовлення та ціни Вас приємно здивують.

    На будь-який тип продукції може бути нанесений повнокольоровий логотип або будь-яка рекламна інформація. Ми зможемо втілити будь-які ваші ідеї!

    З одного боку, сувенірна та промо продукція повинна мати гідну споживчу якість – інакше складеться негативне враження про вашу компанію. Але з іншого боку, найчастіше рекламні сувеніри лунають безкоштовно – а це потребує низької вартості кожної окремої одиниці. Наша компанія використовує для виробництва продукції тільки ті матеріали, які мають ідеальне поєднання ціни та якості. А враховуючи високу швидкість виконання замовлень, можна сміливо сказати, що замовити рекламний одяг та сувеніри у компанії АВС-КРЕАТИВ – це найбільш вигідне рішення.

  Як варто далі сумніватися у своєму виборі? Неважливо, для яких цілей вам потрібно нанесення логотипу – наша команда допоможе вам досягти успіхів у будь-якому починанні!

     Телефонуйте зараз або пишіть на пошту, наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!